Repertuaras

So So Bad

So So Bad

So So Bad tai nauja lietuvaičių grupė intriguojančiu pavadinimu, debiutavusi su labai smagia, 

vasariška daina "Lady Gaga Song" ir jos ironišku vaizdo klipu, susilaukė didžiulio susidomejimo spaudoje ir gerbėjų dėmesio internete.

Dainos autoriai, Charly ir Kaspervizija parašė šią pašėlusią dainą po apsilankymo New York'e, kur amerikiečiai tieiog pamišę dėl Lady Gaga stiliaus ir jos dainų. Įkvėptas daugybės GaGos gerbėjų, Charly parašė dainos tekstą, jo brolis Kaspervizija sukūrė dainos melodiją, o jaunasis muzikos genijus Prietranka paruošė aranžuotę šiam kontraversiškam kūriniui.

Daina jau prekiaujama didžiausiose pasaulio internetinėse muzikos parduotuvėse Amazon, iTunes, Napster ir kt. Lady GaGai atstovaujanti kompanija Interscope Records oficialiai kreipėsi į lietuvaičių grupę dėl įrašų platinimo Amerikoje, tačiau So So Bad vyrukai galutinio atsakymo jiems dar nedavė. Charly sako, jog visiškai nesitikėjo tokios reakcijos į kūrinį, tai turėjo būti tik pokštas.

Jau per pirmasias dvi savaites nuo vaizdo klipo įkėlimo į youtube.com grupės vaizdo klipą peržiūrėjo daugiau kaip 170.000 internautų. Šiuo metu "Lady Gaga Song" įrašas jau keliauja ir į Lietuvos bei užsienio šalių radijo stotis. 

Šia daina taip pat norima atkreipti dėmesį į spaudoje nuolat brukamą negatyvią informaciją neatsižvelgiant į geras emocijas keliančias naujienas, todėl linksmieji lietuvaičiai dainą specialiai pasistengė sukurti itin ryškią, smagią, ironišką ir vasarišką.

 
 

__________________________________
 Bendraukime facebook.com