Naujienos

Č. Gabalis dovanoja klausytojams kalėdinę dainą

(2014-12-01)


Dar naujo grupės „Pelenai“ albumo nuotaikomis gyvenantis vokalistas Česlovas Gabalis pirmąją žiemos dieną sveikina, klausytojams dovanodamas savo solinį kūrinį „Kalėdos – tai Tu“.

Žiemiška ir šventine nuotaika persmelkta daina – tai šilta žmogiška išpažintis apie jausmus, sielų artumą, vidinę stiprybę, artimo supratimą. 

Žodžius ir muziką dainai sukūręs vienas geriausių Lietuvos gitaristų ir kompozitorių Martynas Kuliavas sako, kad ypatingai skambančią dainą jis sukūrė niekam neadresuodamas, norėdamas iliustruoti bene kiekvieno šventinės nuotaikas ir parodyti tikrąjį Kalėdų džiaugsmą. „Tikiuosi, kad kiekvienas, jos klausantis, ras kažką artimo savo širdžiai“, – linki muzikantas.

 
„Su Martynu seniai brandinome mintį apie bendrą kūrinį ir labai džiaugiuosi, kad jis pasirodė būtent dabar, tokiu stebuklingu metu, visiems gyvenant žiemos švenčių laukimu. Naujoje dainoje telpa viskas – ir paprastumas, ir šventinis jaukumas, ir šiluma“, – sako Č. Gabalis. 
 
„Ir jeigu kažkas dar nespėjo pagauti Kalėdų dvasios, tikiu, kad pasiklausęs „Kalėdos – tai Tu“ ją tikrai pajus “, – žada dainininkas. 
 
Č. Gabalio kalėdinė daina „Kalėdos – tai Tu“: