Naujienos

Gerai Gerai - Gorgon's Son
(2015-08-03)
Kartu su savo buvusia bendražyge, vokaliste Miss Sheep, elektroninės muzikos atlikėjas GeraiGerai (Vilius Tamošaitis) jau buvo betampantis tikra popžvaigžde. Prieš kelerius metus duetui atiteko geriausio debiuto apdovanojimas per Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. ceremoniją. Jie grojo sausakimšuose klubuose, „apšildė“ tokius į Lietuvą užsukusius kūrėjus kaip Moby, „GusGus“ ir Skye, nedaug trūko, kad būtų atstovavę šalį „Eurovizijos“ dainų konkurse. Paskui duetas iširo, GeraiGerai tęsė bendradarbiavimą su įvairiais vokalistais, įrašė kelis albumus ir sėkmingai tęsia muzikinę karjerą.
Markas Palubenka - Puzzleman
(2015-03-31)
Prior Musica pristato naujausią Marko Palubenkos albumą "Puzzleman", kuris yra antrasis studijinis albumas išleistas po trejų metų pertraukos. Lietuviškai jį galima pavadinti dėlionžmogiu. Žmogumi, kuris yra sudėtas iš daugybės skirtingų detalių, reprezentuojančių žinojimą. Puzzleman neturi nei lyties, nei rasės, nei tautybės. Tai personažas, kuriuo galime būti kiekvienas iš mūsų, jei tik panorėtume sužinoti viską. Albume devynios naujos dainos, įkvėptos gyvenimo ir susivedančios į vieną bendrą žinojimo istoriją."
Kenny Wesley
(2015-01-27)
Vasario 14 d. pirmą kartą Lietuvoje koncertuos unikalaus balso atlikėjas Kenny Wesley. Sparčiai kylanti šiuolaikinės muzikos žvaigždė lietuvaičius meilės dieną malonins jausmingomis dainomis su stipriu energijos užtaisu. Pirmas ir vienintelis K. Wesley koncertas vyks Vilniaus muzikos klube „Tamsta“, bilietus į koncertą platina „Tiketa“.
Česlovas Gabalis - Kalėdos - tai Tu
(2014-12-01)
Dar naujo grupės „Pelenai“ albumo nuotaikomis gyvenantis vokalistas Česlovas Gabalis pirmąją žiemos dieną sveikina, klausytojams dovanodamas savo solinį kūrinį „Kalėdos – tai Tu“. Žiemiška ir šventine nuotaika persmelkta daina – tai šilta žmogiška išpažintis apie jausmus, sielų artumą, vidinę stiprybę, artimo supratimą.
Pelenai - Zona 51
(2014-11-20)
Po daugiau nei ketverių metų pertraukos muzikos leidybos kompanija „Prior Musica“ išleidžia naują grupės albumą „Zona 51“, kuris prekybos vietas pasieks jau kitą savaitę. Viena populiariausių Lietuvos roko grupių „Pelenai“ naujajame albume muzikos mylėtojams pristato 11 visiškai naujų kūrinių
Neteisėtai padaryti - Skandalas 2014
(2014-04-24)
„Skandalas“ – taip vienu žodžiu galima apibūdinti tai, kas greitai atsidurs Lietuvos muzikos padangėje. Profesionalūs pantomimos aktoriai išdrįso ne tik kalbėti, bet ir dainuoti, ir visa tai įrašė į albumą, kurį klausytojams pristatys jau netrukus. Debiutinis grupės „Neteisėtai padaryti“ albumas taip ir pavadintas – „Skandalas“. „Pasirinkome tokį pavadinimą dėl to, kad iš tiesų esame skandalistai, trokštantys dėmesio ir pripažinimo. Mokame profesionaliai žiopčioti ir net pataikyti į fonogramos taktą, nors visada grojame gyvai“, – atvirauja mimai.
«123»